Repertoár

Repertoár

Vítáme Vás na přehledu her Divadla Strejdy Dutche. V současnosti nabízíme níže uvedená divadelní představení, která jsou vhodná i do klubů, hospůdek či barů s kulturním zázemím. Rádi vystoupíme samostatně i jako součást celovečerního programu. Neváhejte nás kontaktovat mailem strejdadutch@seznam.cz a nebo na telefon 775 298 433. Určitě se domluvíme.


Show Strejdy Dutche

  • Jediný nepřístupný dětský pořad!

Slavný holandský moderátor Vachel Gagan van Schoonhoven přichází dobýt srdce českého diváka se svojí nekompromisní show. Na pomoc si vzal svého bratra Pepu, který se dosud živil jako chovatel prasat. Dokáže z něj Strejda udělat hvězdu? Poradí si Pepa v moři showbyznysu? Uvidíme, ale jedno je jisté: Nudit se rozhodně nebudete! Show Strejdy Dutche kombinuje hrané výstupy s filmovou projekcí.

Hrají: Dan Bartoš a Jakub Zeman

V doprovodných projekcích dále: Miroslav Etzler, Jan Zadražil, Milan Kubát, Kamil Urban, Lukáš Vacek, Martin Švojger, Martina Havlová, Michal Olejník a další


Dutch For President

  • Holandský bavič kandiduje na prezidenta České republiky? Ano, bohužel!

Strejda Dutch se v nové zemi rychle rozkoukal a hned myslí vysoko. Jak probíhá jeho prezidentská kampaň a co Vás čeká až bude zvolen? O tom všem pojednává nová show, která opět přináší svérázný humor, absurdní situace a třeba i nějaká ta prasátka. Premiéra proběhla 21. října 2012 v poděbradském Boss Baru.

Hrají: Dan Bartoš, Jakub Zeman a Martin Rakušan

V doprovodných projekcích dále: Jirka Vetešník, Olga Havránková, Veronika Malíková další


Perverzní kabaret

Směs skečů ,písní a všemožných zábavných výstupů, které pojí dohromady zvrácenost a nevkus. Kmenové představení Divadelního studia Mlejn, které hrajeme vždy v jiné sestavě herecké i obsahové.

Hrají: Jirka Vetešník, Dan Bartoš, Vítek Špinka a Petr Binič Kurtiš